VÍTEJTE
Usnadňujeme mužům, aby denně vypadali epicky. Líbí se Vám, jak vypadáte? Ukažte nám #EpicB.
Jsme skvělí, sledujte nás!
Vítejte v EpicWorks. Doprava ZDARMA pro objednávky nad 1500 Kč
  • en

Kůže obklopující oči je jemná a zranitelná. To vyžaduje specializované produkty pro redukci nežádoucích černých kruhů, vaků a vrásek. EpicWorks nabízí skvělý výběr vynikajících výrobků pro muže, kteří se o ně starají.

Důvodem použití různých produktů pro konkrétní oblasti naší tváře je to, že naše pokožka reaguje jinak na různé oblasti. Některé části mohou být suché a jiné mastné, takže musíme zajistit, že se o každou část staráme správně. Kůže pod našima očima je na tváři ta nejcitlivější a to se musí promítnout do péče, kterou jí poskytujeme. Jemné krémy, gely a speciální séra poskytují hydrataci a výživu právě těchto míst, zatímco bojují proti nežádoucímu poškození pokožky a s tím souvisejícímu předčasnému stárnutí.

Když stárneme, tukové váčky pod našima očima začínají klesat. Po letech strávených na slunci se začnou objevovat také vrásky na vnější straně očí. Již od vašich mladých let však můžete používat produkty obsahující kofein. Výsledkem bude tlumení krevních cév pod vašima očima a tím minimalizace tmavých kruhů.

Náš oční gel zajišťuje odbourávání nežádoucích vlivů a zpevňování pokožky, zatímco krém chrání a hydratuje.

Žádné komentáře

PONECHAT KOMENTÁŘ

X
%d blogerům se to líbí: