VÍTEJTE
Usnadňujeme mužům, aby denně vypadali epicky. Líbí se Vám, jak vypadáte? Ukažte nám #EpicB.
Jsme skvělí, sledujte nás!
Vítejte v EpicWorks. Doprava ZDARMA pro objednávky nad 1500 Kč
  • en

Co je olej na vousy?

Olej na vousy je produkt nezbytný pro hydrataci a dobrou kondici vašich vousů a kůže. Kvalitní oleje na vousy jsou směsicí přírodních vůni, které poskytují svěží, mužnou vůni, zatímco se starají o vaše vousy. Můžete si koupit z naší široké nabídky olejů na vousy podle vašich požadavků v lahvičkách nebo s dávkovačem.

Proč používat oleje na vousy?

Pokud si necháváte růst vousy, je nezbytné zvážit péči o vaše rostoucí vousy a stejně tak vyživovat kůži pod vousy. Naše oleje na vousy dodávají nezbytnou hydrataci vašim vousům a pomáhají je udržet svěží a zdravé, zatímco přidané esenciální oleje ochrání vaši kůži před lupy a vysušením. Dobrý olej na vousy vytváří perfektní podmínky pro zdravý růst vousů a redukuje svědění. Aplikace oleje na vousy je nutná, pokud hledáte něco, co udrží vaše vousy hydratované a měkké. Možná se rozhodnete pro balzám na vousy, pokud hledáte produkt, který zaručuje výdrž.

Jaký je rozdíl mezi oleji na vousy?

Ne všechny oleje na vousy jsou stejné. Kvalitní oleje na vousy mají vůni přírodních esenciálních olejů. Obyčejný olej na vousy bude mít vůni nepřirozených syntetických olejů, které mohou způsobit více škody než užitku tím, že zničí vousy nebo je vysuší.

V Epic Works doporučujeme používat oleje na vousy s tea tree, jojobou nebo arganovým olejem. Tyto přírodní produkty nabízejí nejlepší hydrataci a ochranu pro růst silných vousů a mají dlouhou životnost. Rychle se absorbují a neucpávají póry.

5 hlavních důvodů, proč používat oleje na vousy:

  1. Zdravější a silnější vousy
  2. Měkčí vousy
  3. Dodání lesku vašim vousům
  4. Podpora růstu
  5. Udržení svěží a zdravé pokožky.

Žádné komentáře

PONECHAT KOMENTÁŘ

X
%d blogerům se to líbí: