VÍTEJTE
Usnadňujeme mužům, aby denně vypadali epicky. Líbí se Vám, jak vypadáte? Ukažte nám #EpicB.
Jsme skvělí, sledujte nás!
Vítejte v EpicWorks. Doprava ZDARMA pro objednávky nad 1500 Kč
  • en

K čemu jsou mycí prostředky pro vousy a plnovous?

Mycí prostředek pro vousy je šampón určený k mytí a čištění vousů a plnovousu. Používá se stejně jako typický vlasový šampón, prvně se řádně vlasy napění a umyjí, poté řádně opláchnou.

K čemu  je to balzám na vousy (plnovous)?

Balzám na vousy a plnovous je voskový přípravek, který je obvykle k dostání v plechovce. Stějne jako olej na vousy, balzám slouží k hydrataci vouyů. Z dalších výhod je to jejich snadnější úprava a zabránění vrůstání chloupků.

Proč potřebuji mycí gel na vousy?

Pokud se zeptáte mého kamaráda – vousatého holiče, proč používat speciální mycí gely na vousy a ne běžný šampón, odpoví Vám následovně: „Klasické šampóny obsahují silné čistící látky a chemikálie, které dosáhnou efektivního čistění pokožky hlavy a vlasů. Tento typ šampónů však není určen pro použití na obličeji a velmi poškozuje vousy a kůži.“

Pravděpodobně jste si všimli, že vousy jsou často odlišné barvy a struktury než vlasy. Důvodem je, že vousy jsou odlišné a vyžadují zvláštní péči a údržbu. Konvenční šampon odstraňuje přírodní oleje z vousů a pokožky a činí je tak velmi křehké a suché. Když se snažíte nechat si narůst vous, je to nežádoucí, protože nebudou zdraví a nebudou vypadat zdaleka tak dobře jak při použití speciálních produktů pro vousy.

Všechny mycí přípravky na vousy vybrané firmou Epic Works obsahují 100% přírodní ingredience pro bezpečné použití na vousy a obličej.

Používá se denně spolu s olejem na vousy nebo balzámem. Mycí olej pomáhá vytvořit ideální podmínky pro zdravý růst silnějšího a objemného vousu.

Takže zapomeňte na to, abyste zase používali klasický šampón na obličej a vousy, buďte přívětivý ke svým vousům a kupte jim přípravky jen pro ně.

Proč potřebuji balzám na vousy a plnovous?

Hustý plnovous může být v módě, ale neexistuje ospravedlnění pro vousy, které jsou divoké a neupravené. Použití vlasového balzám často ochladí vaše vousy a udržuje Váš plnovous v dobrém stavu přidáním hydratacei, vůně a výživy. Vynikající balzám má další přínos pro vytvoření optimálních podmínek pro růst pevných a zdravých vousů a také je osvěžující, aby Vaše vousy byly svěží.

Všechny naše balzámy na vlasy dodávají hydrataci a pevnost a zabraňující tak vysoušení. Pokud hledáte trvalou kontrolu a plnohodnotně vypadající vousy, zvolte spíše balzám než olej. Balzámy na vousy jsou spíše s matným vzhledem a nedavají zbytečný lest, který dávají většinou oleje. Vous tak vypadá plnější a hustší. Balzám zajistí větší pevnost VAšich vousů.

Pokud máte tenké vousy s náplastmi, pak je nutné použít balzám. Pomůže to, aby vaše vousy vypadaly silnější a čerstvější.

Jaký je pro mne nejlepší balzám?

Existuje mnoho různých druhů balzámů. Některé jsou lepší kvality než jiné. Nevybírejte balzámy na vousy, které obsahují vazelínu.  Ty mohou poškodit Vaše vousy a způsobit podráždění pokožky a vyrážky díky syntetickým ingrediencím. Epic Works doporučuje použít balzám na vousy a plnovous s přírodními ingrediencemi, které zabraňují podráždění a zvyšuje růst. Můžete si vybrat z našich vybraných balzámů, které obsahují 100% přírodní složky jako je lanolin, kakaové máslo, včelí vosk nebo bambucké máslo.

Hot tip – vyberte si balzám na bradku obsahující bambucké máslo, aby vypadal plnější. Tento balzám je hustší a přidává kontrolu do vlasových folikulů a pokrývá vousy tak, že dodá Vašemu plnovousu plnější vzhled. Nezapomeňte, že je také důležité udržet Vaše vousy čisté a svěží díky každodenní a správné péči.

Kromě výběru balzám s přírodními látkami, je také důležité se ujistit, že Váš balzám na vousy obsahuje přírodní hydratanty jako je arganový olej, kokosový olej, jojobový nebo palmový oleje. Bez kvalitního hydratantu bude balzám pouze způsobovat praskání a křehnutí vousů.

5 hlavních důvodů pro použití balzámů:

1. Více hydratuje vousy a pokožku
2. Vytváří matný vzhled
3. Zachovává barvu
4. Pomáhá zvětšit objem vousů
5. Dává lehkou vůni

Žádné komentáře

PONECHAT KOMENTÁŘ

X
%d blogerům se to líbí: