VÍTEJTE
Usnadňujeme mužům, aby denně vypadali epicky. Líbí se Vám, jak vypadáte? Ukažte nám #EpicB.
Jsme skvělí, sledujte nás!
Vítejte v EpicWorks. Doprava ZDARMA pro objednávky nad 1500 Kč
  • en
about_us_800x400_60

Epic Works je prvním zdrojem řešení pánského zušlechťování v České Republice.

Poskytujeme toto řešení skrze naše prvotřídní webové rozhraní (přímo tady na www.epicworks.cz), ikonické Holičství a Lázně pro muže.

Posláním Epicworks je „Pozvednout mužskou úžasnost a sebevědomí prostřednictvím  vynikajících produktů a služeb v oblasti péče o muže.“

 

Co se týká produktů, EpicWorks se zavazuje nabízet „to nejlepší z nejlepších.“ Víme, že Váš vzhled odráží naše produkty, informace, které poskytujeme a možná trochu genetiku (tuto část nemůžeme ovlivnit). Takže místo toho, abychom Vám ukazovali všechny produkty, které existují, nabízíme pouze takové řešení, které přináší maximální výsledek.

 

Epický přístup k péči o vzhled!

 

Získejte měsíčně krabici 5 excelentních doporučených výrobků od nejlepších  kosmetických značek na trhu.

 

Každý měsíc obdržíte zásilku pěti vzorků péče o vzhled – od hydratačních krémů proti stárnutí přes prostředky péče o vousy po nezbytnosti pro Váš účes – dodanou přímo k Vašim dveřím, pouze za 1990,-/měsíčně.

EpicWorks se zrodil díky skupině přátel, kteří milují internet a mají chuť vytvořit lepší způsob jak nakupovat zkrášlovací produkty pro muže.

 

Nabídli jsme zákazníkům způsob – a stejně tak nám samotným – jak jednoduše a efektivně vyzkoušet, dozvědět se a nakoupit kosmetické produkty online.

 

Kombinujeme měsíční dodávky produktů péče o vzhled na míru s originálním a vzrušujícím redakčním systémem e-shopu.

 

Muži přece také potřebovali lepší způsob jak nakupovat. Epicbox startuje v říjnu 2017 a přinese mužům na míru střiženou nabídku zušlechťovacích a stylových produktů.

 

EpicWorks sídlí v Brně, provozuje činnost v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Rakousku.

X